Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası

Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

Merhaba,

Web sitemizi (elmaspot.com) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

elmaspot.com, web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. elmaspot.com’un web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler, siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği ve uygunluğu, elmaspot.com sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

elmaspot.com, web sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları, bağlantılar, resimler ve videolar için de geçerlidir.

elmaspot.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. elmaspot.com link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı ya da tamamı, elmaspot.com dışındaki kuruluş ya da şahıslar tarafından ve o kuruluş/şahısların sorumluluğunda düzenlenmektedir. elmaspot.com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamaktadır. Bu sitelerin kullanımı ile doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

www.elmaspot.com’dan, önceden yazılı veya e-posta yoluyla izin alınmaksızın, bu web sayfasındaki bilgilerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

elmaspot.com, sitesinde yayımlanan makalelerin içerikleri ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfaların bir kısmı ya da tamamı, elmaspot.com dışındaki kuruluş ya da şahıslar tarafından ve o kuruluş/şahısların sorumluluğunda düzenlenmektedir.

elmaspot.com sitesinde yer alan tüm yorumlar, kullanıcıların sorumluluğundadır. Her ne kadar bizim denetimimizden geçmiş olsa bile yazılan veya paylaşılan iletilerden elmaspot.com sorumlu değildir.

Gizlilik Politikası

elmaspot.com, ziyaretçilerin kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişmez. Ancak, bu bilgiler adli kurumlar ya da kullanıcılar tarafından istenildiği takdirde mahkeme emri ile paylaşılır.

elmaspot.com, ziyaretçilerin donanım ve yazılım bilgilerini sizlere daha etkin hizmet sunmak için toplayabilir.

Bu bilgiler arasında şunlar yer alır;

IP adresi, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri, erişim lokasyonu ve ilgili web adresleri. Bu bilgiler birçok web sitesini ziyaret ettiğinizde olduğu gibi bilgisayarınıza gönderilen, tamamen zararsız çerezler (cookie) sayesinde elde edilir.