Super Bowl Öncesi Paylaşılan Apple Arcade Reklamı: “Oynanacak Yeni Bir Dünya”

03 Şubat 2020

Bugün yayınlanan yeni Apple Arcade reklamı, gerçek dünyayı sanal dünyayla birleştirirken, LEGO Builder’s Journey ve Ultimate Rivals: The Rink de dahil olmak üzere Apple Arcade’de bulunan çeşitli oyunları sergiliyor.Apple Arcade
Eylül ayında piyasaya sürüldü ve iPhone, iPad, Apple TV ve Mac kullanıcılarına ülkemizde ayda 34.99 TL karşılığında uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 100’den fazla oyuna erişim sağlıyor. Son eklenen oyunlar arasında birlikte oynanabilen (co-op) artırılmış gerçeklik oyunu Secret Oops! ve aile dostu battle royale oyunu Butter Royale bulunuyor.

Bir dakikalık reklama, Apple Arcade’de bulunan başka bir oyun olan Oceanhorn 2‘nin anime edilmiş “oynanış videosu” eşlik ediyor.

Apple Arcade, muhtemelen bugün *Super Bowl’a göre zamanlanmış daha büyük bir reklam kampanyasının bir parçası olarak Apple.com‘u da ele geçirmiş durumda. Apple’ın sitesine girdiğiniz zaman, sitenin her bölümünde sizi Apple Arcade’deki oyun karaktlerleri karşılıyor. Animasyonları kaçırmadan siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Super Bowl: Amerikan futbolu şampiyonluk müsabakasıdır. Maçtan ziyade bayram havasında izlenen bir Amerikan geleneğidir. Amerika’daki şirketler, yılın en iyi reklamlarını bu dönemde sergilerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.