macOS Catalina 10.15.2 Yayımlandı

12 Aralık 2019

Ekim ayında piyasaya sürülen ‌macOS Catalina işletim sisteminin ikinci güncellemesi olan macOS Catalina 10.15.2, dün Apple tarafından yayımlandı. macOS Catalina‌ 10.15.2, macOS Catalina 10.15.1’in çıkışından yaklaşık bir ay sonra piyasaya sürülmüş oldu.

‌‌macOS Catalina‌‌, Apple  menüsünden Sistem Tercihleri‘nin içindeki Yazılım Güncelleme sekmesinden ücretsiz olarak indirilebilir ve uyumlu bir Mac‘i olan herkes tarafından kullanılabilir.

Apple’ın sürüm notlarına göre macOS Catalina 10.15.2 güncellemesinde, ülkemizde kullanımda olmamakla birlikte Apple News‘ün arayüzü değiştirilmiş, Borsa uygulamasında bazı iyileştirmeler yapılmış, Müzik uygulamasında hata düzeltmelerine odaklanılmış. Mac’teki Müzik ve TV uygulamalarını, iPhone‘nunuz ile uzaktan kontrol etmek için destek eklenmiş. Bunların dışında Fotoğraflar ve Mail uygulamalarında da hata düzeltmeleri ve daha fazlasını içeriyor.

Mac‘inizin kararlılığını, performansını ve uyumluluğunu artıran macOS Catalina 10.15.2 güncellemesi tüm macOS Catalina kullanıcıları için önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.